KONST / Litografier / Färglitografi 7347044
nr 734 7044
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), EA (konstnärens exemplar), signerad, motivets mått: 60x82
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:48:31
1.100 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm